stalerodiace jahody

Ahojte pestovatelia/ky. Obraciam sa Vás s prosbou. Mala som novo vysadené jahody, no minulý rok na jar ich zničili pandravy a na jeseň susedov pes... bežné jahody som nejako viac menej obnovila zo svojich, ale tie stále rodiace mám jediný úbohý koreň. Takže Vás prosím, ak by niekto mal mladé výhonky nazvyš, či by sme mohli vymeniť... stačí 7ks. Ďakujem

Burza kvetov, rastlín ...: 

Komentáre

Zdenka moja, pozriem ako sú na tom tie naše a ak budú mladé rastlinky rada ti pošlem. Máme odrodu mara de bois, stálerodiaca. 

jej, to by bolo super. V odrodách stále rodiacich sa nevyznám... mám to čisto len nech deti sem tam dzobnú:)

Je to dobrá odroda, sú sladké, dobré. Vlani sme objednali nové, ale bohužiaľ zas dostali nejakú pleseň, také by som ti nerada poslala. Neviem čo je zas s nimi. Tak ti žiaľ pomôcť nemôžem. 

škoda, aj tak ďakujem za ochotu, hádam niečo nájdem

Ak by ste mala stálerodiace aj ja by som poprosila. <3

 

Záhrada.Artmama.sk

Pestrofarebná krása, či už na okne, balkóne alebo malej záhradke, poteší každú dušu. Predstavte nám vaše vlastnoručne vypestované skvosty.
Môžete sa pochváliť aj vašou zeleninou záhradkou, ovocným sadom ..... Pridajte obrázok Vymieňajte si skúsenosti, požiadajte o radu v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje prebytky rastlín v burze Pridajte inzerát Odporúčame využívať Posledné príspevky.