nedajú sa mi vkladať obrazky

Vidím že sú tu pridané obrázky a tak nechápem, ale mne na celej artmame nejde pridať obrazok už týždeň. Ako to mate vy a čo admin?

Fórum: 

Admin celý týždeň o tomto probléme netušil, kedže obrázky na webstránke pribúdali ako zvyčajne a nikto neklikol na kontakt na lište hore a nenahlásil problém. 

Anka, napíše to abnormálne ukončenie požiadavky a potom nejaké ladiace veci a nič, ale aj na tvorivej artmame aj tu. Nehlásila som, lebo som mala pocit že o tom viete, ale ked som zbadala včera pridaný príspevok, myslela som že mám problém ja, len nechápem prečo.

Problém sa podarilo vyriešiť až včera. Tak ako sa užívateľom postupne aktualizovala nová verzia internetového prehliadača Chrom, tak vznikali problémy, ktoré sa dali len ťažko otestovať, preto nám oprava trvala tak dlho. Už by to malo byť v poriadku. Ďakujem za pochopenie.

 

Záhrada.Artmama.sk

Pestrofarebná krása, či už na okne, balkóne alebo malej záhradke, poteší každú dušu. Predstavte nám vaše vlastnoručne vypestované skvosty.
Môžete sa pochváliť aj vašou zeleninou záhradkou, ovocným sadom ..... Pridajte obrázok Vymieňajte si skúsenosti, požiadajte o radu v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje prebytky rastlín v burze Pridajte inzerát Odporúčame využívať Posledné príspevky.