Kde ste?

Ahojte, kde sú používatelia tejto stránky? Chodí sem vôbec ešte niekto? Príde mi táto stránka ako stránka duchov. Plačem

Fórum: 

SlnkoSlnkoSlnko

Máš pravdu, stránka duchov, aj ja sem márne nazerám už dlhšiu dobu, Len sem tam sa niečo objaví. Tak teraz pridávam fotku môjho staručkého psíka. Boli sme plávať.

Obrázok: 

Aj ja som márne chodila nakukovať PlačemPlačemPlačem. Asi už všetci prešli na facebook a prestali mať záujem o stránku. Aj keď za to môže zrejme aj zmena stránky a nekonečné preklikávanie.

Boli tu dosť veľké názorové nezhody s adminou po prechode pod SME. ALe prekvapilo ma, že tieto dievčatá odtialto skutočne odišli.  Bola tu super komunita ľudí, ktorí boli ľudskí. Zo všetkým pomohli a keď nepomohli tak neuškodili. Žiadna zloba, proste bola tu super komunita. Ja som sem chodieval stále okukávať, len nejako som posledné obdobie počas covidu nemal čas na kvety (veľa práce a sťahovanie) a keď som sa konečne usadil a začal som pestovať od piky tak zrazu sa už nemôžem pochváliť takému publiku ako sa tu chválili svojimi pestovateľkými úspechmi v minulosti. Skupiny na FB sú, ale to je o niečom úplne inom ako to bolo tu. AK by bola nejaká skupina na FB bývalých členiek ZUMky, veľmi rád by som sa stal členom Hambím sa ... Tie verejné skupiny kde sú rôzni ľudia, neviem.Také neosobné.

 

Záhrada.Artmama.sk

Pestrofarebná krása, či už na okne, balkóne alebo malej záhradke, poteší každú dušu. Predstavte nám vaše vlastnoručne vypestované skvosty.
Môžete sa pochváliť aj vašou zeleninou záhradkou, ovocným sadom ..... Pridajte obrázok Vymieňajte si skúsenosti, požiadajte o radu v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje prebytky rastlín v burze Pridajte inzerát Odporúčame využívať Posledné príspevky.