Silvi v nádobe nepestujem,mam len male jazierko.Podla mňa čerpadielko by malo byť lebo sa ti voda zosmrdí keď bude len stojacia.V jazierku mam lekno v 40cm vode akurát je ponorené a rastie tak isto ako to čo mám 80cm hlbke.To je o hlbke a šírka zaleží od teba čím širšie tým sa lekno viac roztiahne.Ale počkaj aj na názor pestovateľov v nádobe.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo sa zaregistrujte
Viem, že je tu pár záhradníčok, ktoré pestujú vodné rastlinky v nádobách. Priznám sa, že sa mi nechce loviť v starých príspevkoch
Tento rok by som si chcela urobiť také ,,mini jazierko´´ na terase. A otázky : Ako veľkú nádobu musím mať, aby sa tam darilo mini leknu a vodnému šalátu?
Treba tam dať aj nejaké čerpadielko , prípadne filter na vodu? Zostalo mi čerpadlo ešte z akvária, dá sa to sem použiť?
Čo s rastlinkami v zime?