Tradescancia

Ahojte, ako zazimovavate tradescancie? Mam ich vo visiacich crepnikoch na balkone, ale co s nimi na zimu? Treba ich aj ostrihat? Dakujem

Fórum: 

poznám tradescantie aj vonkajsie- trvalky, ale tie nevisia... čiže asi ide o izbovku. Zimujem resp. pestujem ako izbovku. Strihám keď potrebujem udržať tvar... príde mi nenáročná, bez nutnosti nejakej špeciálnej starostlivosti.

Takuto mam. Ta je teda izbova? Nemusim ju teda nejako riesit? Len dat dole z balkona?

Obrázok: 

tá moja má inú farbu, ale štýl rastliny sa mi podobá...tak asi áno, ale možno má niekto aj presne s touto skúsenosť

Je ich mnoho druhov a volali sme to hlúpy jano už to hovorí že rastie aj bez zeme, bez opatery, je to nezmar ale samozrejme nemôže zmrznúť je to izbová kvetina.

Dakujem van zienky. Minuly rok som o nich prisla, ked booa neplanovana noc pod bodom mrazu. Tak teraz si dam teda uz pozor
 

Záhrada.Artmama.sk

Pestrofarebná krása, či už na okne, balkóne alebo malej záhradke, poteší každú dušu. Predstavte nám vaše vlastnoručne vypestované skvosty.
Môžete sa pochváliť aj vašou zeleninou záhradkou, ovocným sadom ..... Pridajte obrázok Vymieňajte si skúsenosti, požiadajte o radu v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje prebytky rastlín v burze Pridajte inzerát Odporúčame využívať Posledné príspevky.