Stále dokola...

Je to smutné, že sa stále farbia živé kvety. V oranžovom reťazci som videl bromélie nastriekané modrým sprejom.

1. Prečo toto ľudia robia?

2. Prečo toto ľudia kupujú?

Keď vidím takúto rastlinu, tak si hneď predstavím, ako by mi asi bolo, keby som si postriekal tvár emailovým sprejom. 

 

Komentáre

No však niektorí blázni si aj striekajú tvár a vlastne aj tie hrubé líčidla sú o podobnom.

Je mi to nesmierne ľúto, pamätám sa pred rokmi som si kúpila vresy, mali rôzne farby. U nás ešte toľko kvetov sa nepredavalo a ja som naozaj nevedela že sú to nastriekané. Až ked som ich sadila som na to prišla ale bolo to daleko tak som sa už nechcela vrátiť. Každý ich obdivoval aké sú krásne, jeden prežil a pár rokov žil a bol obyčajný potom hodne vyholil a nejako skončil. Takže je to aj o tom že ti ľudia to nemusia vedieť, neverím že si to niekto kúpi kto o tom vie že je to maľované. Teda kúpi taký čo chce mať výzdobu a teda aj kvety iba jednej farby, takému aj zelená farba vadí ale tých je našťastie menej.

Ja sa stále pozastavujem ale na tých kaktusoch s tými prilepenými slamienkami - tie sú všade v predaji a oni sa naozaj predávajú.

Jedine riešenie ako sa to dá zastaviť je - prestať to kupovať. Plačem

 

Záhrada.Artmama.sk

Pestrofarebná krása, či už na okne, balkóne alebo malej záhradke, poteší každú dušu. Predstavte nám vaše vlastnoručne vypestované skvosty.
Môžete sa pochváliť aj vašou zeleninou záhradkou, ovocným sadom ..... Pridajte obrázok Vymieňajte si skúsenosti, požiadajte o radu v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje prebytky rastlín v burze Pridajte inzerát Odporúčame využívať Posledné príspevky.