Koleus

Ahoj, ponúkam na predaj tieto rastlinky. Zakorenené, minimálne s 3 pármi listov. Vhodné na spestrenie okrasnej záhrady. Kus za 1,20 plus poštovné.

Burza kvetov, rastlín ...: 

Komentáre

Dobrý deň. Mám záujem o kúpu Vašich ponúkaných rastliniek - Koleusov. Je ponuka aktuálna ? V prípade, že je Vaša ponuka ešte stále aktuálna, kontaktujte ma prosím na emailovú adresu : fitnessgymplus@gmail.com Ďakujem za odpoveď. Pekný deň.  :-) 

Dobrý deň, mám záujem o pár koleusov...máte ich ešte? ďakujem. Zuzana

Dobrý deň, áno ešte ich mám o aké máte záujem.

S pozdravom Neli.

Dobrý večer, píšem čísla podľa poradia fotiek: 1,2,3,4,6,7,9 - ešte sa chcem spýtať ku číslam 4 a 9 - je to jeden druh alebo je každý iný? Zuzana

Nie, každý je iní. Rozdiel je v tvare listov i v odtieni farby.

tak teda poprosím všetky tie čísla, ktoré som písala. Možem zaplatiť prevodom vopred na účet, pošta mi stačí obyčajne 1.tr. Ak súhlasíte, poprosím č.ú. a sumu s poštovným... Pekný deň prajem.

Zdravím, nezabudli ste na mňa? Či už nepredávate?
Nezabudla som, len som bola zanepráznená. Cena za 9 rastliniek + obyčajná listová zásielka do 0,5kg 1. Triedou = 9,55€ Číslo účtu: SK5875000000004019771540 Pekný deň.

Dobrý večer, prevedené

Dobrý deň, přišli vám už peniaze? Budete posielať tento týždeň? Od buduceho sa totiž stahujem na leto do Madarska a tak budem mat problém si vyzdvihnut chulostivu zasielku na poste...
Áno, prišli. Rastlinky som zasadila do 2 kvetiváčov. Zajtra možem poslať, pozajtra Vám to príde.
Odoslané, zajtra by to malo prísť.
Dúfam že prišli v poriadku.

Dobrý večer, ďakujem za rastlinky, všetko v poriadku

Ospravedlňujem sa, že som sa už dlhšie neozvala, bola som zaneprázdnená

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či ešte máte na predaj koleus z fotky č.1 a 2. Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň. Áno ešte mám.

Dobrý deň, poslala som vám súkromnú správu

A kam?

Do mailu vo vasom kontakte. 

Vypocitajte mi prosim cenu za dva koleusy z obr.1 a dva koleusy z obr. 2. + poštovne, . Pošlem to na učet vyššie uvedený?  Adresu pre odoslanie som vam chcela uviesť v maili, nie verejne.

Dobrý deň, ak myslíte mail fittnesgym... To nieje moj mail ale mail záujemke.
Akú formu poštovného si prajete?

Nie nemyslim  fitnessgym ..... 1,triedou obyčajna zasielka....

Na lobotkova.kornelia@azet.sk mi zatiaľ nič neprišlo. Cena za 4,80 € + poštovné. Ak to chcete v 2 kvetináčoch poštovné bude 0,95€. Ak v 4 bude to nad 0,5 kg a teda poštovné 1,15€. S pozdravom .
Uviedla sim zlé poštovné. Ospravedlňujem sa .

Moze byt v 4 kvetinačoch za 1,15 eur.

Peniaze  6,00 eur vam poslem na učet SK5875000000004019771540 ano? moju adresu som vam poslala na mail, ktory ste uviedlii.  Dajte mi vediet ci dosla.

Existuje tu kontaktný formulár. Stačí kliknúť na (zelenou farbou nad príspevkom uvedený) nick osoby, ktorej chcete poslať mail, potom v záložkách na Kontakt, napísať nadpis, text a dole kliknúť na Poslať správu a dotyčnému to príde do jeho mailovej schránky. Zverejňovať tu svoje mailové adresy, čísla účtov a tak ďalej naozaj nie je dobrý nápad.