Prebytky - čo s nimi?

Ahojte, mám dosť veľa prebytkov, hlavne kalanchoe  daigremontiana. Rozdávam ich v práci, tri som vysadil na chodbe v paneláku, ale aj tak ich mám ešte veľa.

Suseda chcela vyhodiť muškáty už s pukmi, tak som ich v poslednej chvíli zachránil. Pekné , červené. Teraz skrášľujú chobdu v paneláku. 

Keby bolo niekde miesto,kde by som môhol rastlinky priniesť a odtiaľ by si ich mohol zobrať niekto ,kto by mal o ne záujem. Taký nejaký darovací systém. Ale asi to nikde nefunguje. Poštou posielam veľmi nerád.

Možno niekto niečo časom vymyslí.

Komentáre

Treba ponúknuť v sekcii "Darujem". Pohoda

skús dať na fb nejaký oznam, tam sa ti skôr prihlásia ludia na osobný odber Mrkám 

poštou to nie je tak zlé Úsmevak to dobre zabalím ja, tak problém skoro nikdy nie je, iba je s tým hodne roboty, kto balí rastlinky vie o čom hovorím Mrkám

Poštou som to skúsil raz,ale nechce sa mi to baliť, tak radšej osobný odber.

na fb su rozne skupiny a jedna specialne na darovanie ... je tam obrovsky pocet clenov takze urccite niekto z okolia pride a rastlinky si vezme osobne ... ak by som bola blizsie tiez by som zobrala :)

 

prosim ta dala by si mi link na tu fb skupinu darovanie kvetov, dakujem

Dievčatá , prosím neponukne niektorá z vás Orostachys Iwarenge.Ďakujem milka

 

 

Záhrada.Artmama.sk

Pestrofarebná krása, či už na okne, balkóne alebo malej záhradke, poteší každú dušu. Predstavte nám vaše vlastnoručne vypestované skvosty.
Môžete sa pochváliť aj vašou zeleninou záhradkou, ovocným sadom ..... Pridajte obrázok Vymieňajte si skúsenosti, požiadajte o radu v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje prebytky rastlín v burze Pridajte inzerát Odporúčame využívať Posledné príspevky.