Koniec drozdov

Jedno z posledných kŕmení v hniezde.

Tak nadišiel čas, aby mladé drozdy opustili rodné hniezdo a vybrali sa za vlastnými dobrodružstvami. Ešte by ich mali rodičia zo dva týždne prikrmovať a potom sa celkom rozletia. A viete že mi aj troška chýbajú?

Koniec drozdov
Koniec drozdov 2

Fotogalérie: 

Komentáre

Tak to je teda záber!!!!!!! Neviem naozaj, ako sa ti to podarilo. To trčíš celý deň na jednom mieste, aby si ulovila takúto unikátnu fotku??????? Máš môj obrovský obdiv. TlieskamTlieskamTlieskamÁnoÁnoÁno

ďakujem SlnkoKdeže, nemám čas celý deň drozdíky pozorovať, ale nejakú dávku trpezlivosti to chce. Aj trochu spolupráce drozdích rodičov, sú dosť obozretní a vôbec sa nečudujem. Výchova mláďat je zodpovedná vec, závisia od toho všetky ďalšie generácie.

Nádherne  zachytenéTlieskamTlieskamTlieskamTlieskam

ďakujem Ľubka Slnko

Roztomilý strapáčik s červíkom, pripravený na štart, viem si živo predstaviť, ako bleskove ufrngol po zábere. 

To je mama drozdica, sedela tam chvíľu, spravila som jej pár fotiek, že aspoň jedna musí výjsť Chichocem saa určite je bezpečnejšie na strome ako na zemi s mačkami naokolo Mrkám

Musela byť rozčúlená, keď má naježené pierka na hlave. Mala som papagáje a vždy, keď ich niečo rozčúlilo, sa takto naježili. Neboli mačky na blízku niekde schované? 

To vieš, kde som ja, tam sú aj naše mačky Chichocem savedeli o nich a vždy sa vystríhali "pozor zas tu otravujú" MrkámChichocem sapreto som sa občas stiahla bližšie k domu nech mladé nakŕmia v kľude 

Aj na mňa sa lepia zvieratká, vždy mám niečo okolo seba a nôh. Úsmev

Keby nás nemali radi neboli by stále pri nás, takže som aj rada MrkámSrdce

Dušanka, ÚŽASNýýýý záberík, ako píšeš, určite s dávkou trpezlivosti, ale oplatilo sa TlieskamTlieskamTlieskam

 

Záhrada.Artmama.sk

Pestrofarebná krása, či už na okne, balkóne alebo malej záhradke, poteší každú dušu. Predstavte nám vaše vlastnoručne vypestované skvosty.
Môžete sa pochváliť aj vašou zeleninou záhradkou, ovocným sadom ..... Pridajte obrázok Vymieňajte si skúsenosti, požiadajte o radu v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje prebytky rastlín v burze Pridajte inzerát Odporúčame využívať Posledné príspevky.