prístrešok na auto

Zdravím všetkých,

Poraďte prosím, chcem dať niečo ťahavé na konštrukciu nad auto (hlavne proti slnku) ale aby z toho bolo čo najmenej bordela, aby mi tam nechodili operenci kaďiť atd. 

Či z toho bude aj nejaký osoh, alebo to bude len kvitnúť alebo ani to nie je mi to jedno. Hlavne nech tieni a nerastie to 20r. :-) 

Dakujem pekne.

brectan- rastie pomerne dlho, neopadava a vie robit nadaleko korene napr do travnika, do zahonov.

clematis, opadava, rastie tiez skor pomalsie

popinavy zemolez- rastie rýchlo, opadáva, kritne

tahave ruze- opadavajú, rastú tie čo mám ja pomerne rýchlo, krsne kvitnú a vonajú, treba strihať, tŕne... 

visteria, akebia, vinič, kiwi, 

Ja by som povedala že nie je nič také podľa tvojho priania, lebo operencom nezakažeš chodiť do kvetov to ale neznamená že nutne budú chodiť, vždy záleží čo je okolo. Tak ako písala Zdenka čo neopadáva podrastie všade, niečo je nesmierne ničivé silou  ako vistéria ale je krásna.

Urobiť strechu a je pokoj ja to inak nevidím.

Na konštrukciu natiahnuť nepremokavú plachtu alebo naklincovať šindeľ - bude to rýchlo hotové, estetické, tieň to zabezpečí ale operencom kadiť nezabrániš nijako a nikde ...Pohoda

 

Záhrada.Artmama.sk

Pestrofarebná krása, či už na okne, balkóne alebo malej záhradke, poteší každú dušu. Predstavte nám vaše vlastnoručne vypestované skvosty.
Môžete sa pochváliť aj vašou zeleninou záhradkou, ovocným sadom ..... Pridajte obrázok Vymieňajte si skúsenosti, požiadajte o radu v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje prebytky rastlín v burze Pridajte inzerát Odporúčame využívať Posledné príspevky.