pokusy

Ahojte. Píšem sem prvý krát a zaregistrovala som sa len tento týždeň a stále čítam rady a nápady. Kvety mám rada od malička kedysi som mala doma aj botanickú záhradu ale kvôli práci som sa prestala kvetom venovať a chytilo ma to až teraz.

Takže začala som robiť pokusy a rozmnožovať kvety.

 

Nakolko som v práci tak som si ulomila zopár úlomkov a uvidím čo z toho vznikne :-)

 

Komentáre

Inka66, vitaj medzi nami. Verím, že sa Ti bude medzi nami páčiť a prajem Ti, aby sa ti s rozmnožovaním kvietkov darilo a nezabudni sa nám pochváliť so svojimi pestovateľskými úspechmi Úsmev.

Ked sama nieco vypestujes,je to ine,ako ked hotovu rastlinu kupis.A ked este aj vykvitne...drzim palce

Ďakujem za privítanie.

Takže z pokusov sa mi neujali 2 rastlinky ale to som aj tušila nakolko je jeseň a vtedy sa odrezky málo kedy ujmú a ostatok vyzerá že sa ujal ale na jar uvidím nakolko vela ich ide do zimného spánku. Určite budem o mojich pokusoch informovať :-)

 

 

Záhrada.Artmama.sk

Pestrofarebná krása, či už na okne, balkóne alebo malej záhradke, poteší každú dušu. Predstavte nám vaše vlastnoručne vypestované skvosty.
Môžete sa pochváliť aj vašou zeleninou záhradkou, ovocným sadom ..... Pridajte obrázok Vymieňajte si skúsenosti, požiadajte o radu v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje prebytky rastlín v burze Pridajte inzerát Odporúčame využívať Posledné príspevky.