reklama

Vitajte u nás 4

Pridal/a alpinka dňa 31. 05. 2011 - 10:31

Slnko

Vitajte u nás 4, Okrasné záhradky, alpinka, 1

reklama



Komentáre

janahy, Ut, 31. 05. 2011 - 10:45

kraaaasa Tlieskam Tlieskam kolko trvalo vytvorit takuto nadhernu zahradku?

alpinka, St, 01. 06. 2011 - 15:31

Okrasna cast v tejto podobe sa zacala tvorit v roku 2000, a postupne kazdy rok pribuda nieco... ale stromy, tie su ovela starsie, niektore mozno aj 40 rocne, a samozrejme aj viac...smrek a brim na opacnej strane (tuna to nevidiet), maju cez 100 rokov.

eur, Po, 06. 06. 2011 - 08:58

ješišmária dievča to už by som asi aj oplotila tie stromy Úsmev

lubica.k (bez overenia), Ut, 31. 05. 2011 - 13:08

tento pohľad ešte nepoznáme Mrkám Zlomené srdce

Gabika máš úžasnú záhradu Kvietok Kvietok Kvietok chela by som ju vidieť ako celok z vtáčej perspektívy.....to musí byť krása Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Áno Áno Áno

wwaauu Gabika máš neskutočne nádhernú záhradu Prekvapenie Prekvapenie Tlieskam Tlieskam 100% ako vždy si veľmi šikovná, sánka dolu šéfe i klobúkChichocem sa Áno Áno Slnko Kvietok

veľmi príjemné a krásne prostredie,toto vytvoriť hotové umenie Áno Áno Áno Áno Tlieskam

Toto je prekrásny pohľad Zlomené srdce Zlomené srdce Tlieskam Tlieskam .Vaši už sú na dôchodku, keď to stíhajú udržovať teké tip-top?


reklama

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama