reklama

pre Tuleňku

Pridal/a Anonym (bez overenia) dňa 16. 03. 2011 - 10:24

dnes je pod mrakom, tak foto nič- moc, ale aj tak vidieť ako v zime utrpela... a to je už z nej vrchol na skládke.. ešte ju asi seknem hlbšie, či?

pre Tuleňku, Náš dvor, , 1

reklama



Komentáre

No, je chytená tiež, ale ja by som ju zatiaľ nechala, veď už je teplo a uvidíš. Keď oni to predávajú také riadne "nadopované" , len aby to kvitlo.

lubica.k (bez overenia), St, 16. 03. 2011 - 12:28

presne tak, ale veď- inak by sme to nekúpili.... Mlčím

Škoda, že ? Aj tá moja vyzerá presne takto. Také boli v jeseň krásne a teraz sa budeme pozerať na takéto skapaniny. Smútok

mahonie sú velmi citlivé ani nie tak na mráz ako silné slniečko v spojeni s mrazom, ked je zima bez snehu-ja svoju prikrývam netkanou textiliou-trošku sa mi zdá že ju zachránilo,ale spamútajú sa a obrašia...mám síce iný druh táto je v poradí na zakúpenie Úsmev ja sa však obávam že tu moju starú klasiku /v jeseni presadil brat-nedal si povedať/ poznačí vek nie vhodný na presadenie a či vôbec ožije?tak len s napätím čakám čo bude Mlčím


reklama

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama