jazierko

jazierko

Fotogalérie: 

Komentáre

krasne jazierko Áno pekne si sa s tym pohrala, vyzera to dobre Slnko

Tak toto jazierko si rýchlo zaradm k obľúbeným TlieskamTlieskamTlieskam

pekné(y) ÁnoÁnoTlieskamTlieskamTlieskam

krásne jazierko ÁnoÁno a tie kaly máš nááádhernéé KvietokSrdce , mne sa tieto biele akosi zcvrkli, kde ich mávaš cez zimu

velmi prirodzené jazierko:-) SlnkoSrdce

ÁnoÁno jazierko a tie rozkvitnuté kaly(heart) Srdce super sa tam vynímajú(flower) Slnko

ÁnoÁnoÁnoTlieskamTlieskamTlieskamÁnoÁnoÁno

úžasné PrekvapenieÁnoÁno

TlieskamÁnoTlieskamÁnoTlieskam

ÚsmevSrdce
ďakujem, babulienky zlaté a aby som nezabudla na babulíka:)
kalu zimujem na verande, zato je taká vysoká, že sa ťahá za svetlom k oknu :):-D
Mám ju od tety, maminej sestry, a tá ju má od svojej maminky, čiže vždy keď kvitne rovnako ako aj amaryla, ktorú mám tiež od nej, hovorím, že je to pozdrav od babičky :).a teraz už aj od maminky, pretože už ani tá tu nie je ..:-)
To vzadu je piesok do betónu a aby nebol taký škaderý, navláčili sme z kameňolomu kamene a "obmurovali" ho ako pieskovisko ..(giggle)
Tento rok som musela redukovať rastlinky v jazierku na polovicu všetky, lebo už by ho nebolo ani vidieť..(giggle) a chcem rozširovať, ale najskôr sa musia vyriešiť iné veci, postupne, zatiaľ nie je kde, musíme vybudovať pergolu pre auto, vytrieskať von starý betón...atakdále..(giggle) na druhej strane je posedenie s nádržou pod ním, takže ani tam nie je kde, takže musím vydržať Vyplazený jazyk

Maťka a z tejto kaly by sa nenašiel malinký výhonček?Je úplne úžasná(heart).
A ako to u Vás teraz vyzerá?Narobilo veľa škody?Nás to tentokrát obišlo,no človek nikdy nevie:-(

pozriem sa :) tiez je iba odvlani odkopnuta :).je to jeden trs taky tak neviem ci sa da z neho ,vyzera ze len jeden koren ma..zatial..ak by nie, budem pamatat :)neboj ÁnoPohoda
Aj ju dobil ľadovec veľmi, chúďa, jeden kvet úplne, listy sú poznačené, ale už tlačí ďalší puk krásavica :-). Áno, bolo to u nás hrozné Smútok , čo nedobil ľadovec ,to splavila voda, jednak prívalová, potom zase vyliata...no hrozné a smutné... ale čo sa dá robiť...je máj, zase rastieme, akurát semenáčiky sú preč všetky, a tiež semiačka zo zeme odplavilo, pár priesad, citrusy, to je všetko dobité..ale spamätá sa Úsmev . Čo mi neskántrila voda, to mi teraz medvedíky, potvory, žerú, priesadky vysádzané zo skleníka mi len tak miznú, dosádzam každý deň...))

 

Záhrada.Artmama.sk

Pestrofarebná krása, či už na okne, balkóne alebo malej záhradke, poteší každú dušu. Predstavte nám vaše vlastnoručne vypestované skvosty.
Môžete sa pochváliť aj vašou zeleninou záhradkou, ovocným sadom ..... Pridajte obrázok Vymieňajte si skúsenosti, požiadajte o radu v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje prebytky rastlín v burze Pridajte inzerát Odporúčame využívať Posledné príspevky.