Pečeňovníky

Tak to som nevedel že aj pečeňovníky-Hepatica, sa už intenzívne šľachtia! Pridávam link na dánsku stránku:
http://www.hepatica.eu/en/

Áno

Fórum: 

skalnicky.skku maju dost druhov v ponuke, tu na Slovensku

Dakujem za milu reklamu, nemam ich zatial vela, aj ked jeden novy pecenovnik (plnokvety, bielo ruzovy so zelenym nadychom na krajoch lupienkov) som kupila tento rok. Tu webstranku sledujem uz niekolko rockov, su tam nadherne pecenovniky, ale zvacsa ich slachtia japonci, a tym padom pre nase podmienky nie su prilis vhodne, u nas im potom nevyhovuju nase zimy- prilis snehu, vlhka...skor su to zbierkove druhy, ich ceny sa kus sa splhaju cca 300 euro, takze kto si ich vlastne moze kupit ? Úsmev Ja mam pecenovniky, ktore nase podmienky dobre znasaju, h.nobilis, h. transsylvanica, h.nobilis ´Flore Plena Rosea(Rubra)´a este aj ´Alba´- ale ten sa mi musi rozrast, je malicky.

Tak to sú už iné pálky Úsmev
Dúfam, že budú aj tu nejaké čoskoro v ponuke ÁnoÚsmev

 

Záhrada.Artmama.sk

Pestrofarebná krása, či už na okne, balkóne alebo malej záhradke, poteší každú dušu. Predstavte nám vaše vlastnoručne vypestované skvosty.
Môžete sa pochváliť aj vašou zeleninou záhradkou, ovocným sadom ..... Pridajte obrázok Vymieňajte si skúsenosti, požiadajte o radu v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje prebytky rastlín v burze Pridajte inzerát Odporúčame využívať Posledné príspevky.