Aka je to skalnicka?

Baby, ako sa vola skalnicka, ktora ma take strieborne listy, je plaziva... Neviem ci kvitne, ale je dost bezna v zahonoch. Som si ju uchmatla od suseda zo zahrady aj s takymi skalnymi ruzami. Foto v galerii.

Fórum: 

mal by to byť rožec - cerastium Úsmev

daj si pozor ,je to riadna potvorka - strááášne sa rozrastá

rozrastá, ale je vďačná na suché miesta. A ľahko sa koriguje. Ja ho mám veľmi rada. Krásne pôsobí na zvažujúcich sa krajoch.

Je to rožec, bacha je dosť agresívny a koreňovými poplazmi ti obmotá všetko susediace.

Je to rožec, bacha je dosť agresívny a koreňovými poplazmi ti obmotá všetko susediace.

Ak je to taká zo striebornými listočkami,daj si pozor na ňu je to strašná pliaga,ked som zakladala skalku suseda mi dala kúsok o rok som mala polovicu skalky zahnusenú od tejto kvetinky,mala som čo robiť aby som sa jej zbavila Chichocem sa

daj si ju tam kde ti nebude vadiť jej rozmáhanie, je veľmi pekná a úplne nenáročná. Slnko

Veru - rožec plstnatý Úsmev
Je síce veľmi rozpínavý, ale bez problémov sa ľahúčko dá odstrániť z nežiadúcich miest. Krásne pokryje prázdne miesta a keď kvitne - je to biely koberec KvietokKvietokKvietok

Tak táto kvetinka by sa mi veľmi hodila Chichocem saChichocem saChichocem sa

Istotne ju nájdeš pri hocijakej záhrade a je to nezmar - určite sa prijme a bude rásť. Myslím že je veľmi vdačná, len jej treba nájsť správne miesto.
Dokonca som ju raz mala aj v byte na balkone na 11 poschodí a bola pekná.

 

Záhrada.Artmama.sk

Pestrofarebná krása, či už na okne, balkóne alebo malej záhradke, poteší každú dušu. Predstavte nám vaše vlastnoručne vypestované skvosty.
Môžete sa pochváliť aj vašou zeleninou záhradkou, ovocným sadom ..... Pridajte obrázok Vymieňajte si skúsenosti, požiadajte o radu v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje prebytky rastlín v burze Pridajte inzerát Odporúčame využívať Posledné príspevky.