Strelicia

Ahojte. Mam otázku. V obi som kúpila strelicia po ktorej som dlho túžila. Nechcem aby mi vyhynula tak sa chcem spýtať či ju mám presadiť aby som jej neublížila 

Fórum: 

Prečo ju chceš presádzať? Je s ňou niečo v neporiadku. Ak dobre drží v kvetináči a všetko je s ňou v poriadku nechala by som ju na pokoji. Nech sa u teba pekne aklimatizuje.

Ja len preto že je kupovaná v obi a nie v kvetinárstvo. Mam ju 2 dni a zatiaľ sa drží 

 

Inka ja som moju hned nepresádzala, ,kupila som ju mala asi 50 cm, a narástla do takejto vyšky. žiadne zázraky snou nerobim, polejem, občas pohnojim  a rastie jak z vody. mám ju tri roky. Jeden pán mi poradil na leto ju mám dať von do polotiena, nie na priame slnko, aj tak jej spálilo  niektore listky, noa pred mesiacom ma prekvapila , nahodila tri krásne puky, 

Obrázok: 

 

Záhrada.Artmama.sk

Pestrofarebná krása, či už na okne, balkóne alebo malej záhradke, poteší každú dušu. Predstavte nám vaše vlastnoručne vypestované skvosty.
Môžete sa pochváliť aj vašou zeleninou záhradkou, ovocným sadom ..... Pridajte obrázok Vymieňajte si skúsenosti, požiadajte o radu v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje prebytky rastlín v burze Pridajte inzerát Odporúčame využívať Posledné príspevky.