Neznámy kvietok do skalky

Poraďte ako sa volá ten kvietok v popredí (medzi prvosienkou a kosatcom). Vraj má kvitnúť na fialovo. Asi by bolo lepšie keby som ho odfotila kvitnúci. Tak by ste mi možno skôr poradili.

Fórum: 

podľa listov to vyzerá na levanduľu

žeby to bola "levandulovááá" ? Skúsim ovoňať lístky, tie by mali voňať ak to je levanduľa. Ale asi si predsa len budem musieť počkať na kvietok a potom uvidíme.

pomohlo by detailnejšie foto,ale podľa mňa, to levanduľa nie je

Fotka je trošku rozmazaná, ale neviem to odfotiť lepšie.

Tak na tejto to už aj ja vidím ako levanduľu. Na tej prvej sa mi zdali tie väčšie lístky nejaké ploché. Nefertiti má pravdu a ja by som mala skočiť k očnému Chichocem sa

pošúchaj listy medzi prstami,levandula krásne vonia

Lístky voňajú, takže to bude asi levanduľa. Myslela som, že to bude väčšia exotika Chichocem sa Ale nehovorím, že aj levanduľa nepoteší TlieskamTlieskamTlieskam

 

Záhrada.Artmama.sk

Pestrofarebná krása, či už na okne, balkóne alebo malej záhradke, poteší každú dušu. Predstavte nám vaše vlastnoručne vypestované skvosty.
Môžete sa pochváliť aj vašou zeleninou záhradkou, ovocným sadom ..... Pridajte obrázok Vymieňajte si skúsenosti, požiadajte o radu v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje prebytky rastlín v burze Pridajte inzerát Odporúčame využívať Posledné príspevky.