Výsadba tulipánov

Ahojte ,susede som dal koncom leta tulipány ,aby ich vysadila,ale keďže mala zdravotné problémy ,neurobila tak. Ja som to zistil až nedávno a minulý víkend som ich zasadil. Chcem sa opýtať ,či im to nejako nepoškodí ,alebo tak ,keď som ich takto "pomýlil" ?

no už sa nedá nič robiť hádam len zachrániš cibulky

Príroda si pomôže...vyratú, prežijú... KvietokKvietokKvietok

mne tiež tak prežili. Možno nebudú hneď ideálne krásne kvitnúť a niečo možno neprežije ale určite niečo bude robiť o rok dva veľkú radosť

ja som tak zabudla na okrasný cesnak.Sadila som ho až na jar a čuduj sa svete niektoré budu aj kvitnúť.Sú vzrastom oveľa menšie,ale určite sa spamätajú.Tak si myslím,že aj tulipány ožijú

Ďakujem vám za rady Úsmev

Túto sezónu už z nich nič nebude, pretože tulipán potrebuje prejsť chladom, aby vykvitol aj ostatné jarné cibuľoviny. Cibule ste takto zachránil, inak by zoschli. Teraz v pôde naberú živiny a na jar budú pripravené na kvitnutie. Počítajte s nejakými stratami.

 

Záhrada.Artmama.sk

Pestrofarebná krása, či už na okne, balkóne alebo malej záhradke, poteší každú dušu. Predstavte nám vaše vlastnoručne vypestované skvosty.
Môžete sa pochváliť aj vašou zeleninou záhradkou, ovocným sadom ..... Pridajte obrázok Vymieňajte si skúsenosti, požiadajte o radu v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje prebytky rastlín v burze Pridajte inzerát Odporúčame využívať Posledné príspevky.