podľa mňa ich kľudne môžeš posadiť
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo sa zaregistrujte
podľa mňa ich kľudne môžeš posadiť
Určite posaď,bez obáv,ja už som vysádzal aj v decembri,neviem,či nie aj v januári-a pekne vyšli,maximálne budú troška oneskorené,ale to tie teraz sadené ani nie.
Presne tak, aj ja som už sadila v januári. A budem sadiť aj dnes alebo zajtra.
vdaka, potesili ste ma
Ja som raz zabudla na cibulky a vopchala som ich do zeme na jar vyšli aj kvitli len boli také maličké,ale zato veľmi potešili.
Presne tak, už sa to tu niekde preberalo. Sadiť sa môžu až do trvalého zamrznutia pôdy. A ak by mrazy povolili, aj vtedy sa dá. Pre cibuľoviny je dôležité, aby prešli obdobím chladu, len vtedy budú kvitnúť. Máme zákazníkov, ktorý vysádzali v januári počas odmäku a normálne plnohodnotne kvitli v apríli.
ja som tento rok sadila na Katarínu, lebo začalo snežiť, a uvedomila som si že čoskoro bude mráz. Ale minulý rok som vysadila asi vo februari, a riadne kvitli, čo ma potešilo.
Priatelia, mozno este sadit cibuloviny aj v takomto pocasi, ked je teplota na nule, respe. plus jeden stupen? Ujmu sa tie cibulky? Nemozem za to, ze vypredaj je tento rok tak neskoro :D