kvitnuce tulipany

Zdravim Vas, 

Mohol by mi niekto poradit co s tulipanmi ktore uz zacinaju rast? Myslim tym ze uz zo zeme vidno male zelene puciky. Nakolko je januar a v noci by malo este mrznut. Niecim ich zakryt?(tulipany su posadene v kvetinacoch na vyvysenom mieste). 

Vopred dakujem za kazdu radu :)

Mráz púčikom neublíži. Skorej môže pri veľkých mrazoch (ak vôbec budú :) ) premrznúť kvetináč. Ten by som obalila bublinkovou fóliu alebo polystyrénom a jutovinou - mechovinou.

nemusíte vôbec nič, na to aby tulipány a iné cibuľoviny kvitli, potrebujú aj prejsť obdobím chladu a mrazu. Teraz už teploty nebudú také, aby zamrzla celá cibuľa. Ak je to pod strechou tak je to ok.

 

Záhrada.Artmama.sk

Pestrofarebná krása, či už na okne, balkóne alebo malej záhradke, poteší každú dušu. Predstavte nám vaše vlastnoručne vypestované skvosty.
Môžete sa pochváliť aj vašou zeleninou záhradkou, ovocným sadom ..... Pridajte obrázok Vymieňajte si skúsenosti, požiadajte o radu v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje prebytky rastlín v burze Pridajte inzerát Odporúčame využívať Posledné príspevky.