Čo sa deje s bylinkami??

Zdravím, tento rok prvý krát pestujem bylinky na balkóne, niektoré sa mi podarilo dopestovať zo semien a krásne sa im darilo. V poslednom čase ale vidím drobné čierne bodky na tymiáne a rastlina začína schnúť. Dnes som si všimla, že rovnaká "choroba" zasiahla viac byliniek na balkóne. :( Vie niekto poradiť, čo je to za háveď a ako bylinkám pomôcť? Ďakujem.

Hodilo by sa foto...nie sú to vošky? Všade je ich plnoSmútok

Fotky pridané, vďaka! Nemám šajnu, čo to môže byť, googlila som dnes pol dňa, ale jediné, čo som zistila je, že každý kto to na svojich bylinkách našiel aj o ne prišiel. :(

fuuuu tak toto fakt netuším

Netusim sice co to je ale bylinky su vsetky kupene hotove, vsak? Ja mam taketo a stale sa rovnako opakujuce skusenosti a tymi hypermarketovymi..nech robim co robim,pocase hednoducho uhynu..ako keby boli tak nastavene geneticky.aby sme si kupovali nove..z vlastnych rastliniek zo semiacok sa mi to nedeje. Aj ked aj kupovane semienka a ich kvalita su dnes uznaosobitnu debatu ..
 

Záhrada.Artmama.sk

Pestrofarebná krása, či už na okne, balkóne alebo malej záhradke, poteší každú dušu. Predstavte nám vaše vlastnoručne vypestované skvosty.
Môžete sa pochváliť aj vašou zeleninou záhradkou, ovocným sadom ..... Pridajte obrázok Vymieňajte si skúsenosti, požiadajte o radu v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje prebytky rastlín v burze Pridajte inzerát Odporúčame využívať Posledné príspevky.