Poradí mi niekto?

Ahojte, chcela by som si urobiť sama skalku, ale neviem ako na to. Tak mi prosím poradte, bude sa nachádzať na južnej strane.Neviem, či je dobré s tým začať teraz, alebo počkať až do jari. Úsmev

Fórum: 

Zuzka,aj ja sa chystam urobit dalsiu skalku,aj Tebe radim urob ju teraz,aby sa Ti stihli kvietky zakorenit do zimi.Ja dam textiliu,a pomiesam kôru so zemou,uz mam tak jednu urobenu a krasne v nej idu kvietky.

ďakujem, za radu, mala som obavy, či mi rastlinky neohrozí mráz, chcela by som tam mať nejaké stromčeky a kríčky, mám už nachystané hebe,bršlen a stromčeky ani neviem ako sa volajú Hambím sa

Hellla,bažiem po informáciách o budovaní skalky, nakoľko som vlani vyhorela so skalničkami - saxifragami a Tvoja rada zo 17.8.2011 pomiešať kôru so zemou platí aj pre saxifrágy?

Hebe mam v skalke aj ja,uz dost podrastlo,tak nech sa dari... Kvietok

http://skalnickar.krasa-netresku.cz/skalka-a-sucha-zidka/
študuj, veľmi krásna stránka a super rady

už som ju pozrela, určite pomôže,krásne veci sú tam,vďaka

ďakujem za skvelý tip, syn nevedel pochopiť, čo od neho chcem a pieskovcov plný dvor Chichocem sa

 

Záhrada.Artmama.sk

Pestrofarebná krása, či už na okne, balkóne alebo malej záhradke, poteší každú dušu. Predstavte nám vaše vlastnoručne vypestované skvosty.
Môžete sa pochváliť aj vašou zeleninou záhradkou, ovocným sadom ..... Pridajte obrázok Vymieňajte si skúsenosti, požiadajte o radu v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje prebytky rastlín v burze Pridajte inzerát Odporúčame využívať Posledné príspevky.